Recenze kočárku Mamas & Papas Ocarro od @similifecz

Kočárek Mamas&Papas Ocarro máme již rok a je tedy řádně otestován. Bydlíme v Praze, proto s ním jezdím převážně ve městě, ale již s námi zvládl i několik výletů do přírody. Velmi oceňuji, že se dá snadno složit a zabírá málo místa v kufru auta. Kočárek Ocarro je na první pohled velmi výrazný a zaujme svým elegantním designem, nicméně je i velmi praktický.

Simi - Ocarro

Má velkou rozšiřitelnou stříšku, která chrání miminko před větrem, deštěm i sluncem. Ve stříšce je i větrání, které jsme používali v letních horkých dnech. Navíc je stříška z nepromokavého materiálu, takže vydrží i lehké poprchávání. Pláštěnka na kočárek je samozřejmě součástí a také držák na pití, což je možná pro někoho zbytečnost, ale pro mě "must have"! Jezdit s horkou kávou v ruce je totiž nadlidský výkon :)

V neposlední řadě jsem spokojená také s úložným prostorem pod kočárkem, kam dávám každý den nákup a také s jednoduchou manipulací kočárku i jednou rukou. Systém 5-bodových bezpečnostních pásů je někdy náročné zapnout (když je vaše dítě divoch tak jako můj Edwínek), ale aspoň mám jistotu, že z kočárku jen tak nevypadne. Kočárek Ocarro nám slouží velmi dobře a dokonce jsme se k němu zas vrátili, i když jsme pořídili také golfky.

Simi - Ocarro
Simi - Ocarro
Simi - Ocarro
Simi - Ocarro
Simi - Ocarro
Simi - Ocarro
Simi - Ocarro