KOČÁREK, Z NĚHOŽ SI UDĚLÁTE BATOH? NOVINKA AIRO JE LEHČÍ NEŽ BATOLE

Sníte o kočárku, který se vejde všude? Představujete si, jak bez problémů nastupujete do tramvaje, aniž byste museli žádat o pomoc? Ráda byste cestovala třeba vlakem, ale odrazuje Vás náročnost takové cesty s klasickým kočárem? Říkala jste si, jak by bylo krásné někdy jednoduše vzít kočár pod paží a mít tak volné ruce pro neposedné batole? V Mamas & Papas se rozhodli tyto představy do puntíku naplnit a představují novinku, kočárek Airo, který se vejde všude.

Mamas & Papas pro stylové mámy a táty

Značku Mamas & Papas definuje jedno slovo: styl. V Mamas & Papas věří, že s rodinou Vám sice začíná nový život, ale to neznamená, že by měl skončit ten starý. Po narození dítěte se nemusíte vzdávat své slabosti pro design, protože teď už přece potřebujete jen samé užitečné a praktické věci. Proč byste taky měla. Děti jsou tak kreativní a Vy přirozeně s nimi.

Recenze kočárku Mamas & Papas Ocarro od @similifecz

Kočárek Mamas&Papas Ocarro máme již rok a je tedy řádně otestován. Bydlíme v Praze, proto s ním jezdím převážně ve městě, ale již s námi zvládl i několik výletů do přírody. Velmi oceňuji, že se dá snadno složit a zabírá málo místa v kufru auta. Kočárek Ocarro je na první pohled velmi výrazný a zaujme svým elegantním designem, nicméně je i velmi praktický.

Recenze kočárku Mamas & Papas Ocarro od @denisa_sladkova

Nikdy bych neřekla, jak složitý je výběr kočárku. Před pár měsíci jsem chodila s těhotenským pupkem po veletrhu zaměřeném na dětské zboží a dost nešťastně se zkoušela v tomhle nepoznaném světě matek zorientovat. Kamarád mě varoval, že jeho partnerce sedl až třetí kočárek v řadě. Měl pravdu, skutečně nejde říct, který je nejlepší. Ufff!

Recenze kočárku Mamas & Papas Ocarro od @dominiky_cerven

Kočárek #mamasandpapas Ocarro jsem si od prvního začátku zamilovala a to nejen vzhledem. Jako první věc co se mi na kočárku líbí je jeho odnímatelný opěrný polštářek pod hlavu a měkce polstrovaný sedák pro maximální pohodlí dítěte. Kristiánek si v kočárku jezdí jako malé princátko.