Minimalismus, chytrá řešení a šedá. To jsou novinky od Mamas & Papas

Naše podzimní novinky od Mamas & Papas vás hodně potěší. Všichni příznivci této značky totiž ví, že novinka od Mamas & Papas je dobrá novinka. Co si můžete nově koupit? Kolébky, jídelní stoličky pro děti nebo praktický podsedák. Všechno v úchvatném designu a krásném odstínu trendy šedé. Tato unisex výbava inspirovaná scandi stylem se stane ozdobou každého interiéru.

mamas-papas

Chytrá cestovní kolébka LUA, co si poradí s refluxem

Kolébka Lua v úchvatném designu se stane pomocníkem i ozdobou Vaší domácnosti. Má nastavitelné možnosti sklonu, což zamezuje refluxu. Můžete si jí vzít s sebou na cesty, protože jde složit. Je navržená tak, že obsahuje vestavěnou přebalovací podložku a polici a díky kapsám má dostatek úložného prostoru.

Posouvací bočnice umožní pohodlné vložení miminka do kolébky, aniž hrozí, že se probudí. Kvalitní látky jsou pratelné a kolébka tak vydrží stále krásná. Díky síťovině na bočnicích budete mít své děťátko stále pod dohledem. Kolébku můžete přesouvat libovolně po domě a mít miminko tam, kde právě potřebujete.

mamas-papas

Luxusní jídelní židlička JUICE, kterou byste nepohrdli ani vy

Jídelní židlička by měla poskytovat dobrou oporu pro křehké tělo vašeho děťátka. Musí být taky maximálně bezpečná a praktická, a když je ještě k tomu krásná, není o čem dlouho přemýšlet. Jídelní židlička Juice v nádherném šedém odstínu v kombinaci se dřevem je rozhodně dobrá investice. Ač působí příjemně subtilně, je velmi stabilní.

mamas-papas

Navíc je úžasně variabilní, její výšku si můžete libovolně nastavit, takže ji jde použít i jako klasickou dětskou židli k psacímu stolu. Je velmi lehká, takže ji můžete snadno přenášet a materiál se bezvadně čistí, takže zůstává stále krásná. Pětibodový pás zajistí bezpečí vašeho strávníka a krytky na nohách zase vaší podlahy.

Podsedák na židli BABY BUD s odnímatelným podnosem

Tuhle sedačku oceníte v časech, kdy vás batole nenechá bez dohledu a vy potřebujete něco udělat. Jedná se vlastně o podsedák, který můžete umístit díky pásům na jakoukoliv stabilní židli. Nahradí tak i jídelní židli např. v interiéru s menšími prostory a navíc si jej můžete brát s sebou na cesty. Obsahuje vyjímatelnou polstrovanou vložku, takže váš drobek má pohodlí. Součástí je jídelní tác a hrací pult, který dítě zabaví.

mamas-papas
mamas-papas