Mamas & Papas pro stylové mámy a táty

Značku Mamas & Papas definuje jedno slovo: styl. V Mamas & Papas věří, že s rodinou Vám sice začíná nový život, ale to neznamená, že by měl skončit ten starý. Po narození dítěte se nemusíte vzdávat své slabosti pro design, protože teď už přece potřebujete jen samé užitečné a praktické věci. Proč byste taky měla. Děti jsou tak kreativní a Vy přirozeně s nimi. Toto přesvědčení se odráží na všech výrobcích této značky. Jsou funkční a přitom hravé a krásné. Stejně jako Vy a Vaše dítě.

mamas-papas

Mamas & Papas se inspiruje reálným životem a vlastními zkušenostmi s rodičovstvím. Když se stanete rodiči je nesmírně důležité, jak se cítíte, jaký máte pocit, když vyjedete s kočárkem do ulic. Je zásadní, co se ve Vás odehrává, když zařizujete pro děti pokojíček. Tvoříte jejich a své vzpomínky. Potřebujete, aby věci pro děti navazovaly na Váš životní styl, abyste se mohla cítit sama sebou. Jen tak předáte svou energii děťátku a přirozeně spolu dotvoříte svůj nový svět.

Na to všechno mysleli zakladatelé značky, italští manželé David a Luisa Scacchettiovi. Psal se rok 1981 a oni čekali své první dítě. Ale všechny kočárky, které byly k mání, vypadaly podle nich jako náklaďáky. „Copak matky nemohou mít styl?“ posteskla si Luisa, a tak vznikla legendární anglická značka inspirovaná městským životním stylem. Kočárky a doplňky pro děti charakterizuje špičkový design a pohodlí. Určitě taky potkáváte v ulicích ikonické, na první pohled rozpoznatelné kočárky Strada a Ocarro. Poznáte je podle typicky dlouhé rukojeti, několikadílné rozšiřitelné stříšky, zlatého rámování, vzpřímeného sezení dítěte, kompaktních rozměrů a sportovně elegantního stylu. Jsou zkrátka nepřehlédnutelné a uděláte s nimi vždycky dojem.

mamas-papas

Kočárky jsou nejen krásné, v aktuálních trendových odstínech a čistém designu, ale také skladné. Dají se složit téměř jako kufřík. Snadno se ovládají, jsou lehké, a odpružené. Díky tomu s nimi můžete brázdit ulice města i obchodní centra a pohodlně s nimi zakotvíte i v kavárně. Dítě se v nich cítí jako v bavlnce díky měkkému polstrování. Okouzlí Vás smyslem pro detail a ikonickými prvky, materiály nejvyšší kvality. Široký výběr barev a vzorů je šitý na míru každému. Elegantní a výjimečné, takové jsou kočárky Mamas & Papas, které odrážejí svobodu, náladu a šmrnc velkoměsta.

Nadčasové a kouzelné jsou i doplňky a hračky pro děti. Kdo z nás se občas zasněně nezadíval na plyšového medvídka, který mu připomínal toho, kterého měl jako dítě. A pak šel a stejného koupil svému dítěti. Ať už jsou to plyšáci, hračky do kočárku, nebo doplňky, spojuje je aktuální design doplněný nostalgickým půvabem. To vše je podtrhnuto jemnými, uklidňujícími tóny barev. Přitom jsou hračky chytré, funkční a respektují a podporují psychomotorický vývoj dítěte. Zkrátka to nejlepší, co si představíte pod pojmem britský styl.

mamas-papas
mamas-papas